Обяви 0 За нас Контакти
Продава ГАРАЖ
град Плевен, Дружба 4
22 000 €
43 028.26 лв.

(1 100 €, 2 151.41 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 10:19 на 19 май, 2026 год.
Обявата е посетена 36 пъти.
Площ:
20 m2

Описание на имота:

🚗 АЙВИХОУМ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ПРЕДЛАГА ЗА ПРОДАЖБА ГАРАЖ В КВ. ДРУЖБА 4

Предлагаме Ви гараж с площ от 20 кв.м и удобен достъп.

✔ Наличен ток
✔ Подходящ за паркиране на автомобил
✔ Може да се използва и за складово помещение
✔ Добро вътрешно пространство и лесен достъп

📐 Площ: 20 кв.м

💶 22 000

📞 0878 517 898
🌐 ivHome Real Estate

⚡ Имот, който носи удобство и сигурност за Вашия автомобил.
🔑 Свържете се с нас за повече информация и оглед!
Особености
Ток
За контакт:
0878517898
Брокер:
Иван Тодоров
0878 517 898
Офис: гр.Плевен,ул.'Васил Друмев' 4
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
АЙВИХОУМ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ООД
0878517898
АЙВИХОУМ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ООД logo
В imot.bg от 2025 г.
ivhome.imot.bg
Адрес:
област Плевен, гр. Плевен, гр.Плевен ,ул. Васил Друмев 4
http://ivhome.eu
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава ГАРАЖ
град Плевен, Дружба 4
Обява: 1o177917514808492

22 000 €
43 028.26 лв.
История на цената
(1 100 €, 2 151.41 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Плевен, Дружба 4

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност