Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Плевен, Идеален център
115 000 €
224 920.45 лв.

(1 667 €, 3 260.37 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 17:23 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 66 пъти.
Площ:
69 m2
Етаж:
1-ви от 3
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1950 - 1959 г.

Описание на имота:

🔥 Имотите с характер се познават още от първия ред.

АЙВИХОУМ ви предлага тухлен апартамент в Плевен практичен, светъл и с усещане за дом още с влизането.

Не е поредният апартамент.
Не е преходен.
Не е за основен ремонт.

Това е онзи тип жилище, което влиза в списъка трябва да го видя .

🏡 69 кв.м

✔️ Добро състояние

📦 Маза 6 кв.м
📦 Таван 6 кв.м

💶 115 000

📞 0878 517 898
🌐 ivHome Real Estate

⚡ Понякога добрата сделка не чака второ обаждане.
Особености
Тухла
За контакт:
0878517898
Брокер:
Иван Тодоров
0878 517 898
Офис: гр.Плевен,ул.'Васил Друмев' 4
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
АЙВИХОУМ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ООД
0878517898
АЙВИХОУМ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ООД logo
В imot.bg от 2025 г.
ivhome.imot.bg
Адрес:
област Плевен, гр. Плевен, гр.Плевен ,ул. Васил Друмев 4
http://ivhome.eu
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Плевен, Идеален център
Обява: 1b177911422825532

115 000 €
224 920.45 лв.
История на цената
(1 667 €, 3 260.37 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Плевен, Идеален център

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност